Informacje

Zaobserwuj nas

Worms of Senses z nowym singlem i płytą

Worms of Senses z nowym singlem i płytą

Worms of Senses już 22 marca wydadzą nowy album pt. “Give Up!”. Poprzedza go drugi singiel pt. "Fade Away", wcześniejszy nosił tytuł "Body". Płyta wybudza przez lata uśpiony projekt i powoła go na powrót do życia. Worms of Senses składa się z muzyków innych projektów z szeroko pojętej alternatywy, takich  jak: Searching For Calm, ARRM,  Fair Weather Friends, ARRM, 52um, czy Æther Ctr prezentują singiel 'Fade Away'.

‘Fade Away’ to utwór opowiadający o niepokoju związanym z problemami otaczającego świata. “Te złe rzeczy, jak wojna, też przemijają a wszystkie maski kiedyś spadną. Ten utwór to kaskada nerwowości na którą nałożyliśmy melodie i przestrzenie.” opowiada o utworze zespół Worms of Senses.

W 2014 roku Worms of Senses wydał debiutancką EPkę “Exhibit Heart”, ale wkrótce potem projekt został zahibernowany. W 2023 roku skład zespołu został reaktywowany i grupa wydała własnym sumptem płytę, której materiał przeleżał wiele lat w szafie - stąd jego nazwa “Archives”.

Teraz zespół skomponował i nagrał nowe utwory, które ukażą się 22 marcu tego roku na płycie “Give Up!”. Za jej wydanie odpowiadać będzie wytwórnia Music Corner Records.

Worms of Senses to:
Michał Maślak – wokale, gitary, synthy
Rafał Miciński – bas, fx
Piotr Jeziorko – perkusja, synthy, pady